• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası

çankaya dogalgaz arıza kaçak servis 368 08 90

çankaya dogalgaz arıza kaçak servis 368 08 90

keçiören doğalgaz kaçak tamiri 0312 368 0 90

Telefon İle Hemen Ara

MERKEZ TESİSAT - TAMİR-KOMBİ SERVİSİ

RADYATÖR PETEK TEMİZLİĞİ

 

0312 213 22 25-0552 331 41 06

 

 

 

 

 

 

HER BÖLGEYE

BİR TELEFONLA 7/24 GARANTİLİ HIZLI SERVİS 

PAZAR GÜNLERİ SERVİSİMİZ VARDIR

 

 

Tesisat temizliği yaptırmanın birden çok faydası vardır. Kalorifer borularının içerisindeki su zamanla kireçlenir ve tesisat borularında tortuya neden olur. Bu da ısınma verimini düşürür. Hem tesisat tıkanmalarına yol açıyor hemde yüklü faturalar ödeyerek ısınmaya çalışmak anlamına gelir. Ayrıca kombinizin de sürekli arıza vermesine sebep olabilir. Oysaki 2 veya 3 yılda bir yaptıracağınız tesisat temizliği tüm bu problemleri ortadan kaldırıyor. Ankara petek tesisat temizliği yapan firmamızı arayarak petek ve yerden ısıtma temizliğinizi yaptırabilirsiniz.

Ankara Kalorifer Peteği Temizleme

Yapılan tesisat temizliği çalışmaları sonrasında görüyoruz ki sadece basınçlı suyla yapılan kalorifer temizliklerinde, radyatörlerin dip kısımlarında tortu kalmaya devam etmiştir. Ne kadar uzun süre temizlik yapılırsa yapılsın, peteğin dibine çöken tortunun %50’si tesisatın içerisinde kalmaktadır. Biriken pas ve metallerden kopan parçalar, kaloriferin kanalları içerisinde birleşip yuva yapıyor. Sadece temizlik yapmak yetmiyor, içeride koruyucu ilaç kalmaz ise bu maddeler birleşip tekrar kaloriferi tıkmaya başlıyor. Tesisatın içine attığımız 1 litre Dr. Combi ilacı, birleşen bu metal parçalarını mikro ölçülere ayırmaktadır. Kalorifer petekleri içerisinde bu maddeler tekrar birleşemediği için kombinin filtresini kesinlikle tıkamıyor. Kalorifer petekleri sıfır olsa da koruma kimyasalı peteklerin içinde bulunması mutlaka gereklidir. Test için Ankara’da yaptığımız iki kalorifer temizliği çalışmasında, farklı ilaçlarla kombi altında bulunan filtreleri kontrol ettik. Sonuç olarak firmamızın kullandığı koruyucu ilacın bulunduğu tesisat içerisinde bulunan filtre temiz bir şekilde duruyor olasa da farklı markanın bulunduğu filtre tıkalı vaziyette bulundu. Filtre tıkandığında, suyu kalorifer peteklerine gönderen pompa verimli bir şekilde çalışmadığı için kaloriferlerde tam randımanlı ısıyı göremezsiniz. İşte bu yüzdendir ki tıkalı tesisatlarda peteklerin yarıdan sonrası tam olarak ısınmaz.

Ankara Petek Temizliği Firması

Radyatör petekleri tam olarak ısıtmıyor ise doğru yerdesiniz. Anadolu Tesisat Ankara’da radyatör petek temizliği yapan firma olarak, geliştirdiği özel yöntemler ve kimyasal ilaçla petek temizliğini garantili olarak yapmaktadır. Kış geldiğinde hepimizin düşüncesi kombi bakımı yaptırmak olur. Firmamız kombi ve petek bakımı konusunda yetiştirdiği ustalarla Ankara’da kombi ve petek bakımı yapan tesisatçıdır.

Bakımlarını kesinlikle aksatmamamız gereken tesisat sistemlerimiz için Ankara’da kimyasal ilaçla kombi petek temizliği yapıyoruz. Kullandığımız ilaçların kombiye hiçbir zararı olmamasının yanı sıra tesisat ve kombinin ömrünü uzattığından uygulanmasını kesinlikle önerdiğimiz bir işlemdir. Kombi kalorifer temizliğini makineyle yapan firmamız, hızlı ve güvenli hizmet vermesinin yanı sıra, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yaptığı tüm işlerde garanti vermektedir. Siz de petek temizliğini hafife almayın, Ankara makineyle kombi petek temizliği yaptırın.

DİĞER HİZMETLER

 • Radyatör Petek Temizliği
 • Merkezi Sistem Temizleme
 • Yerden Isıtma tesisat Temizliği
 • Su Kaçak Tespiti
 • Su Kaçak Ankara Servisi
 • Kanal Açma
 • Kanal Açma Anakara Servisi
 • Tuvalet, Banyo, Lavabo Açma
 • Doğalgaz Kaçak Tespiti
 • Doğalgaz Kaçak Ankara Yetkili Servis

 

ETİKET: Ankara radyatör temizleme, Ankara petek temizliği , Ankara petek temizleme, Ankara petek yıkama, Ankara kombi petek bakımı, petek temizleme, petek yıkama, petek bakımı, petek temizliği, radyatör temizleme, radyatör temizliği, petek, kombi, kombi bakım, petek-temizliği,  ucuz petek temizleme, ucuz petek yıkama, ucuz petek temizliği, PETEK TEMİZLEME, PETEK YIKAMA, PETEK TEMİZLİĞİ, keçiöğren petek temizle, balgat  petek temizleme, çayyolu petek temizleme, Kızılay petek temizleme, Abidinpaşa petek temizleme, etlik petek temizleme, demetevler petek temizleme, aydınlıkevler petek temizleme, dikmen petek temizleme, Batıkent petek temizle, emek petek temizleme, beşevler petek temizleme, Sincan petek temizleme, eryaman petek temizleme, ümitköy petek temizleme, incirli petek temizleme, aktepe petek temizleme, Çankaya petek temizleme, petek bakımı, radyatör bakımı, ısınmayan petekler, demetevler petek temizleme, petek temizleme servisi, petek yıkama, merkezi sistem temizliği,yerden ısıtma temizliği, merkezi sistem kazan temizliği,merkezi sistem temizlik, yerden ısıtma temizlik fiyatı, merkezi sistem temizlik fiyatı. Kanal açma, kanal tıkanıklığı, tıkalı kanal, kanalizasyon tıkanıklığı, kanalizasyon açma, Ankara kanal açma, Ankara kanal tıkanıklığı, kana ltıkanıklığı nasıl açılır, kanal açma Ankara, kanal arıza, kanal tikanikliği, kanal acma, kanal açma,lavabo tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı,tuvalet tıkanıklığı,lavabo açma, klozet açma, tıkalı klozet açma, tuvalet tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı açma, logar açma, logar tıkanıklığı, dikmen kanal tıkanıklığı, dikmen tuvalet tıkanıklığı, TUVALET TIKANIKLIĞI, KLOZET TIKANIKLIĞI, LAVABO TIKANIKLIĞI,  banyo tıkanıklığı, kılozet açma, lavabo açma, klozet açma, tuvalet açma, kanal taşması, Ankara kanal açma servisi, çayyolu kanal açma servisi, keçiören kanal açma servisi,Sincan kanal açma servisi, demetevler kanal açma servisi, Çankaya kana laçma,

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret5588
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.784832.9162
Euro35.145635.2864
Hava Durumu
Saat